VYUŽITE ODKUPNÝ BONUS AŽ 3000€

CITROËN C5 X S ODKUPNÝM BONUSOM A VÝHODNÝM FINANCOVANÍM

VYUŽITE VŠETKY BENEFITY

100% KOMFORT A TECHNOLÓGIE

  • Vozidlo Citroën C5 X s výkonným benzínovým motorom PureTech 180 S&S ETA8 s 8-stupňovou automatickou prevodovkou alebo plug-in hybridným pohonom s celkovým výkonom 225 koní a dojazdom až 54km v plne elektrickom režime.
  • Pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a asistenčné systémy pre podporu riadenia zobrazujúce sa na novom komunikačnom rozhranií a navigácia na 12″ HD dotykovom displeji.
  • Komfortné odpruženie Citroën Advanced Comfort®, vďaka ktorému vozidlo počas jazdy hladko prekonáva prekážky, výmole alebo spomaľovače.
  • Rozšírený Head-up displej novej generácie premieta všetky kľúčové informácie o jazde priamo na čelného sklo v zornom poli vodiča, a to vo farbe a veľkých rozmeroch.

AKO ZÍSKAM VŠETKY BENEFITY

Všetky informácie o využití benefitov pre akciu Citroën výmena kontaktujte Vášho preferovaného predajcu alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Platnosť od 1. 3. 2023 do 30.4. 2023. O ihneď dostupnej farebnej kombinácii, stupni výbavy a motorizácii vozidiel Citroën C5 X sa informujte u Vášho predajcu.
(1) Pri kúpe plug-in hybridného vozidla dostanete nabíjaciu kartu ZSE Drive s kreditom 500 € s DPH.
Uvedená akciová cena zahŕňa PRIVILEGE BONUS a ODKUPNÝ BONUS.
Dostupné len do vypredania skladových zásob, motorizáciu nie je možné objednať do výroby. ODKUPNÝ BONUS je podmienený výkupom vozidla a je platný len na skladové vozidlá. CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá predajcom značky CITROËN.

Menu